MD-۴۰۵


بازار بکر زغال ترکیه

صادرات چوب کانادا یکی از منابع درآمد مهم این کشور محسوب میشود که در کنار آن صادرات زغال این کشور هم منبع درامدی مهمی محسوب میشود. کانادا به کشور های مختلفی زغال صادر میکند از جمله ان ها ترکیه است با توجه به فاصله بیش از ده هزار کیلومتری این دو کشور نکته قابل تامل بر این است که فاصله یک قدمی ایران تا کشور همسایه ترکیه و باز هم با توجه به حقوق کارگر کانادایی با دلار و حقوق کارگر ایرانی به ریال و همچنین روابط گسترده تجاری و دوستانه بین ایران و ترکیه این ظرفیت یک ظرفیت فراموش شده است ترکیه گاز ندارد و برای تامین سوخت مجبور به استفاده از سوخت های جایگزینی مثل زغال چوب و زغال سنگ هست صادرات زغال سنگ ایران به ترکیه بهبود قابل توجهی داشته اما زغال چوب خیر هر خانوار ترک به طور متوسط در سال حدودا پنج تن زغال مصرف دارد چرا ما نباید از این موقعیت استفاده کنیم؟ با بروکراسی ها و دست اندازی های گمرکی که مانع سیاست کلی نظام می باشد(جهش تولید و رونق اقتصادی) تا حدودی دلسردی تجار را به همراه داشته البته تحریم های ظالمانه در این موضوع بی اثر نبوده و پول تجار در بسیاری مواقع مشکل هایی در جابجایی دارد اما باز هم به ده ها طریق میتوان این موضوعات را مرتفع کرد انتظار میرود با تصویب و اجرای صحیح قوانین و آیین نامه های لازم جهت تسهیل این امر و تحقق اقتصادی بهتر و درآمد ارزی و ارز آوری به کشورمان هزینه تولید یک کیلو زغال در ایران نسبت به کانادا با توجه به قیمت دلار و ریال و با توجه به جوان و ارزان بودن نیروی کار ایران و حتی تخصص قوی و سنت قدیمی حتی یک سی ام هم نیست شرکت نفیس مفتخر می باشد که با هدف گسترش صنعت تولید و عرضه و با اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مهندسی مجرب و تجهیزات پیشرفته جهت عرضه کالا، گامی هر چند اندک در راستای آبادانی این دیار بردارد. این شرکت سعی نموده با گسترش فعالیت های خود با صادرات محصولات خود به برخی از کشور های همسایه و همچنین عرضه در سطح کشور و همچنین تمرکز چه از لحاظ کمی و کیفی، قابل توجه است تمام فعالیت های این صنعت مجموعه ای گروه های اجرایی مختلف جهت کلیه اهداف شرکت و اهم آن خدمت به همشهریان تا با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگیر خدمات مورد نیاز این صنعت را به لطف الهی ارائه دهد. شرکت نفیس واقع در شهرک صنعتی شیراز. مفتخر میباشد با عرضه محصولات خود در امر صادرات به کشورهای همسایه و نمایندگی های خود در کشور و الخصوص در شهر شیراز با تکیه به کیفیت و عرضه به موقع به بازار ونیروی انسانی متخصص و کادر مهندسی مجرب و تجهیزلت پیشرفته و گسترش فعالیت های خود چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی در حال خدمت گذاری به همشریان میباشیم .این صنعت مجوعه ای از گروه های اجرایی مختلف جهت کلیه اهداف شرکت و ارتقا شرکت از هر لحاظ و اهم ان خدمت به همشهریان تا با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگیر تمامی خدمات مورد نیاز این صنعت را ارائه دهد امید است با اعتماد مشتریان و ارتقا کیفیت محصولات شرکت بتوانیم گامی درجهش صنعت تولید ایران برداریممعمولا طراحی سایت و استایل کلی وب‌سایت با صفحه هات Landing Page متفاوت است، صفحه لندینگ پیج به صورت جدا از صفحات اصلی یک ‌سایت طراحی می‌شود، لندینگ پیج صفحه‌ای منحصر به فرد و خارج از چارچوب کلی وب سایت است. به همین علت طرح کلی سایت در آنها لحاظ نمی‌گردد.توجه داشته باشید که در حوزه بازاریابی درونگرا دلیل منطقی برای این موضوع ذکر شده وجود دارد؛ طرح اصلی سایت در صفحات فرود آورده نمی‌شود تا در عمل مخاطب محدود گردد.

در طراحی و ساخت Landing Page، توجه به این نکته بسیار مهم است که مخاطب، ما را دنبال نمی‌کند؛ بلکه پیام ما، جذابیت صفحه فرود و یا نیاز خود را احساس می‌کند و سپس ما را دنبال می‌کند و بدون شک وقتی بازدیدکننده را به یک صفحه لندینگ پیج هدایت می‌کنیم،برای مخاطب به نمایش بگذاریم.وقتی بنر تبلیغات شما در سایت‌ها قرار می‌گیرد و بازدیدکننده روی آن کلیک می‌کند، بازدیدکننده بدون اینکه در گوگل جستجویی انجام دهد وارد صفحه موردنظر شما می‌شود.

برای همین صفحه فرود به صفحه هدف نیز مشهور است. بازدیدکننده وقتی برای اولین بار توسط بنری وارد سایت شما می‌شود هیچ دید خاصی نسبت به سایت و صفحه شما ندارد برای همین صفحات فرود هم می‌تواند فرصتی باشد و هم نقطه ضعفی در سایت، پس باید در ساخت صفحه فرود نهایت دقت را داشت تا به خوبی طراحی شود و بتوان با خوب جلوه دادن سایت به اهداف مورد نظر رسید چرا که دروازه افزایش بازدید و محصولات سایت هستند.


صفحه فرود Click Through

صفحه فرود Click Throughبه این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد که وقتی کاربری کلیک کرد، به صفحه‌ای دیگر ارجاع داده شود، هدف از این نوع صفحات صرفا متقاعد کردن بازدید‌کننده و کلیک کردن آن بر روی لینکی خاص و سپس هدایت آن به صفحه ای دیگر است و اصولا برای افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری استفاده می‌شود. صفحه فرود Click Through را می‌توان برای توصیف یک محصول با ارائه جزئیات کافی طراحی کرد. بنابراین به عنوان یک متقاعد کننده برای بازدید کنندگان عمل کرده و آن ها را به تصمیم گیری برای خرید نزدیک‌تر می‌کند.
صفحه فرود Lead Generation برای دریافت اطلاعاتی مانند نام و آدرس ایمیل بازدیدکنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنها هدف در طراحی این نوع صفحات فرود، جمع آوری اطلاعات از بازدیدکنندگان است و آنها اطلاعات خود را در فرم موجود در لندینگ پیج وارد می‌کنند. بنابراین، صفحات Lead Generation اغلب اوقات، یک فرم همراه با شرح خدمات و آنچه که شما در ازای ارسال اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان حاضرید به صورت رایگان به کاربر بدهید را داراست. مانند کتاب الکترونیکی رایگان و یا شرکت در یک وبینار آموزشی رایگان در مقابل دریافت اطلاعات بازدیدکننده.


دکمه فراخوان یا Call To Action چیست

صفحه فرود Lead Generation برای دریافت اطلاعاتی مانند نام و آدرس ایمیل بازدیدکنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنها هدف در طراحی این نوع صفحات فرود، جمع آوری اطلاعات از بازدیدکنندگان است و آنها اطلاعات خود را در فرم موجود در لندینگ پیج وارد می‌کنند. بنابراین، صفحات Lead Generation اغلب اوقات، یک فرم همراه با شرح خدمات و آنچه که شما در ازای ارسال اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان حاضرید به صورت رایگان به کاربر بدهید را داراست. مانند کتاب الکترونیکی رایگان و یا شرکت در یک وبینار آموزشی رایگان در مقابل دریافت اطلاعات بازدیدکننده. دکمه فراخوان یا به اختصار CTA اصولا در ساخت صفحات فرود بسیار مورد توجه گرفته می‌شود و از اهمیت بسیاری برخوردار است و از اهداف صفحات فرود کلیک خوردن این دکمه است، پس باید در طراحی و نحوه چیدمان و مکان آن دقت لازم را به‌کار برد ولی در درجه اول لازم است زمینه کلیک خوردن دکمه CTA را فراهم کنیم. منظور این است که کیفیت محتوا، استایل صفحه و نحوه چیدمان دیگر المان‌ها در صفحه فرود کمک بسیاری به بالا رفتن میزان کلیک CTA می‌کند. دکمه فراخوان یا CTA می‌تواند برای درخواست عضویت در خبرنامه، برای درخواست دانلود فایل و یا پر کردن یک فرم مورد استفاده قرار گیرد.